Про компанію

Наш девіз «Виготовляючи гарну продукцію ми робимо свій позитивний внесок в життя людей»!

Основним напрямком діяльності SMG Engineering є надання інжинірингових послуг. Наші фахівці спрямовані надати замовнику якісні послуги в сфері підготовки виробничого процесу. Ми забезпечимо консультування, розроблення конструкторської документації, написання технологічного процесу виготовлення товару. Також підприємство здійснює супроводження виробничого процесу виготовлення товару чи безпосереднє виготовлення продукції за бажанням замовника.

 Чому краще працювати з нами???

Компанія є невеликим підприємством, що не обтяжене обслуговувати великі площі та громіздке старе устаткування – тому ціна на нашу продукцію приємно дивує наших замовників. Ми забезпечуємо Інженерні рішення від задуму до реалізації. SMG Engineering забезпечує виготовлення продукції на сучасному власному устаткуванні чи устаткуванні підприємств-партнерів, відповідного спрямування. Надійні зв’язки компанії з виробниками та постачальниками дають можливість чітко прогнозувати терміни виготовлення продукції та пред’являти високі стандарти якості. Нам «НЕ БАЙДУЖЕ, ЩО МИ СТВОРЮЄМО». Ми не беремося за проекти якщо не впевнені в їх реалізації.

 «В бізнесі немає принципів – отже це не бізнес»

Для Вас це товар чи послуга, а для нас – РЕПУТАЦІЯ. Результат нашої роботи – це вдячність замовника, а досягати цього результату ми будемо спираючись на свої принципи та правила.

ПАМЯТАЙТЕ:

«Правильне рішення, прийняте з запізненням,є помилкою»  Лі́до Е́нтоні «Лі» Яко́кка.

Не витрачайте час – працюйте з SMG Engineering